Вистояли – Переможемо!

Українці тримають оборону й демонструють свою волю перемогти ворога.
Ми дякуємо нашим захисникам і захисницям, Збройним Силам України, Національній Гвардії України, волонтерам, кожному і кожній, хто на своєму місці робить все, щоб приблизити Перемогу.
Напередодні десятої річниці війни та другої річниці повномасштабного вторгнення, розв’язаного росією проти України, в Плющівському ліцеї проведені години спілкування, ранкові зустрічі, інформаційні хвилини, уроки історії, на яких обговорювали питання “Що таке війна?”, розглянули основні етапи російсько-української війни. Учні, учениці надавали свої поради до «кошику ідей» щодо подолання поганого настрою, страху чи стресу. В кінці заходів вшанували пам’ять загиблих у війні. Пам’ятаймо кожного полеглого захисника України!
Бажаємо всім МИРУ, Надії, Віри в краще Майбутнє нашої держави!