Ментальне здоров’я — це наше право бути здоровими й добре почуватися

Війна – це важке випробування для всіх, а особливо для дітей. Проблема захисту ментального здоров’я надзвичайно загострилася після початку повномасштабної війни.
Підтримка психічного здоров’я здобувачів освіти стала одним з пріоритетних завдань нашого закладу. Класні керівники проводять з дітьми різні вправи на подолання стресу «Чим є ментальне здоров’я?», «Назви 5 речей». Ведуть бесіди: «Що таке стрес і тривога», «Як турбуватися про себе», проводять заняття з елементами тренінгу, використовуючи вправи для подолання тривожності: «Кульбабка» «Лимони», «Метелик», вправи «Емоції як повітряні кульки», «Кола підтримки», «Джерело моєї життєвої сили». Пояснюють дітям як адаптуватися до складних ситуацій.
То ж, ментальне здоров’я — це наше право, право бути здоровими й добре почуватися.
Будьмо уважними один до одного та оберігаймо власне ментальне здоров’я!