22 квітня – Всесвітній день Землі

З метою виховання сучасних проблем довкілля й усвідомлення їх актуальності для своєї країни, рідного краю у Плющівському ліцеї з 20 березня по 22 квітня було реалізовано екологічний проєкт ” Подбай про природу, збережи життя”, присвячений Всесвітньому Дню Землі. Основні завдання:
– формування вміння бачити і створювати красу природи, праці і творчості:
– створення єдиного духовного середовища, завдяки участі у спільній справі, спільним інтересам, прагненням;
– формування практичних умінь та навичок по озелененню місць проживання;

об’єднання зусиль педагогів, учнів, батьків, спрямованих на благоустрій, естетичне оформлення та озеленення території ліцею.
В рамках реалізації проєкту проведено ряд заходів, в яких взяли участь учні, батьки та працівники закладу. Кожен з учасників освітнього процесу зрозумів, що наш ліцей є другою домівкою, тому прагнув зробити територію свого закладу та громади чистою та доглянутою. Спільна праця на свіжому повітрі об’єднала усіх у міцну дружню родину.
Адже всі ми мріємо, щоб наша Земля була зеленою від лісів, блакитною від морів, світлою від дитячих посмішок. І лише від нас самих залежить, чи здійсниться ця мрія. Тож давайте берегти нашу природу, нашу Землю, збагачувати, вдосконалювати, робити щось не тільки для себе, а й для інших! Думати не тільки про сьогоднішній день, а й про завтрашній.
Дякуємо усім, хто долучився до нашого проєкту, та зробив свій внесок у благоустрій ліцею та громади. Разом до Перемоги!