Увага!!!! Оголошення канікул з 28.02. по 13.03.2022 року!

засідання педагогічної ради Плющівської ЗОШ І – ІІІ ступенів

від 28.02.2022 року

Присутні : 17 членів педагогічного

колективу (список додається)

Порядок денний :

1. Про внесення змін до структури 2021/2022 навчального року та запровадження канікул з 28 лютого 2022 року.

По першому питанню слухали Таранкову Світлану Володимирівну, директора школи, яка повідомила, що враховуючи запровадження правового режиму воєнного стану на території України, з метою забезпечення безпеки працівників і здобувачів   освіти закладу та керуючись листом МОН України  № 1/3277-22 від 25.02.2022, педагогічній раді необхідно прийняти рішення про організацію освітнього процесу на найближчі дві неділі. Це може бути або оголошення канікул, або організувати навчання з використанням технологій дистанційного навчання.

Виступили:

Романюк Світлана Олександрівна, заступник директора школи з навчально – виховної роботи;

Боровик Тетяна Володимирівна, учитель початкових класів;

Тригуб Леся Сергіївна, практичний психолог;

Чумаченко Павла Петрович, учитель інформатики.

Заслухавши інформацію Таранкової  Світлани Володимирівни,    директора школи, та виступи членів колективу, педагогічна рада УХВАЛИЛА:

1.Оголосити у закладі з 28   лютого по 13 березня 2022 року канікули, внісши відповідні зміни до структури навчального року.

2. Заступникам директора з навчально-виховної роботи Романюк Світлані Олександрівні, Лободовській Валентині  Йосипівні  спільно з класними керівниками 1-11 класів повідомити про прийняте рішення  вайбер –  групи з учнів певного класу та їх батьків. Розмістити оголошення на веб – сайті закладу.

3. Учителям – предметникам 5 – 11 класів, вчителям 1 – 4 класів:

3.1.Внести зміни до календарно – тематичного планування на ІІ семестр 2021/2022 н. р.

3.2. Забезпечити виконання навчальних програм шляхом ущільнення програмового матеріалу.

4. Романюк Світлані Олександрівні, класним керівникам 1-11 класів:

4.1. Провести для працівників і здобувачів   освіти  закладу  інструктажі з техніки безпеки в дистанційній формі згідно листа МОН № 1/3277-22 від 25.02.2022.

ГОЛОСУВАЛИ: “ЗА” – 17,  “ПРОТИ” – 0; “УТРИМАЛИСЯ” -0

Голова зборів                          Світлана ТАРАНКОВА