Про схвалення вибору проєктів підручників за фрагментами електронних версій для учнів 10 класу на 2023/2024 н.р.

засідання педагогічної ради Плющівського ліцею від 21.03.2023 року

Тиць С.В.

Щербина О.С.

Порядок денний

1. Про визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу, отриманих ними поза закладами освіти, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою 2023 року, та документів, що засвідчують їх.

Інформація директора ліцею Таранкової С.В.

І. По першому питанню «Про визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу у березні 2023 року та документів, що засвідчують їх»

СЛУХАЛИ:

Світлану ТАРАНКОВУ, директора ліцею, яка познайомила присутніх із клопотаннями педагогів щодо визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників Плющівського ліцею за березень 2023 року.

Світлана Володимирівна нагадала про те, що відповідно до постанови № 800 Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р  “Про деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників”, із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету міністрів України від 27 грудня 2019 року № 1133, плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу на 2022 рік, вчителі самостійно підвищують кваліфікацію відповідно до свого профілю протягом року. Метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників є їх професійний розвиток відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти.

Основними формами підвищення кваліфікації була дистанційна  форма навчання, основними видами підвищення  – навчання за програмою підвищення кваліфікації, участь у тренінгах, вебінарах, інтернет-конференціях.

Протягом березня 2023 року на розгляд педагогічної ради школи подано 3 клопотання та підтверджуючих документів (сертифікатів, свідоцтв) щодо зарахування підвищення кваліфікації.  Надійшли клопотання від педагогічних працівників  Вознюк А.М., Чумаченка П.П. та Боровик Т.В. про визнання результатів та документів підвищення кваліфікації педагогічних працівників  через участь у вебінарах, семінарах, тренінгах, що і передбачено Порядком підвищення кваліфікації, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800.

ВИСТУПИЛИ:

Вознюк Антоніна Миколаївна, асистент учителя в інклюзивному класі,  (текст виступу  додається до протоколу);

Чумаченко Павло Петрович, учитель інформатики та Захисту України (текст виступу додається до протоколу);

Боровик Т.В., учитель початкових класів, основ здоров’я та біології (текст виступу додається до протоколу).

Заслухавши інформацію директора ліцею Таранкової С.В. «Про визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу березні 2023 року та документів, що засвідчують їх» та звіти вчителів про підсумки  підвищення кваліфікації, педагогічна рада УХВАЛИЛА:

1. Задовольнити клопотання педагогічних працівників Вознюк А.М., Чумаченка П.П, Боровик Т.В. щодо визнання результатів підвищення кваліфікації.

2. Визнати результати підвищення кваліфікації та сертифікат Вознюк Антоніни Миколаївни за темою «Освіта для всіх: різноманітність, інклюзія та фізичний розвиток», сертифікат від  16.03.2023 року № cert/5a375bda9ede4769acbeec86a3441cc5, 30 год (1 кредит ЄКТС), суб’єкт підвищення кваліфікації – ГО «Prometheus», ЄДРПОУ 39598867;

Голосували:  «за» – 18;   «проти» – 0;   «утримались» – 0

• Визнати результати підвищення кваліфікації та сертифікат Чумаченка Павла Петровича за темою «Інклюзивна освіта: підходи та практики», сертифікат від 13.03.2023 року № К 77-940043, 10 год (0.33 кредиту ЄКТС), суб’єкт підвищення кваліфікації – ТОВ «На Урок»,  ЄДРПОУ 419911148;

Голосували:  «за» – 18;   «проти» – 0;   «утримались» – 0

4. Визнати результати підвищення кваліфікації та сертифікат Боровик Тетяни Володимирівни за темою «Робота вчителів початкових класів з дітьми з особливими освітніми потребами», сертифікат від 19.03.2023 року № cert/16f4е72d375c464a8010280cba7f5986, 30 год (1 кредит ЄКТС), суб’єкт підвищення кваліфікації – ГО «Prometheus», ЄДРПОУ 39598867.

Голова педагогічної ради                                  Світлана ТАРАНКОВА

Секретар                                                        Войцова Т.С.

З рішенням педагогічної ради ознайомлені:

Романюк С.О.

Лободовська В.Й.