Свято «День Землі» у Плющівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів

22 квітня 2014 року світова спільнота під егідою ООН відзначила День Землі – день, коли людство замислюється над засадами сталого споживання і стає уважнішим до тендітного і вразливого довкілля планети Земля.

З 23  квітня по 05 травня 2018 року у Плющівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів проходитиме декада біології та екології, приурочена  Всесвітньому Дню Землі, яка організована вчителями природничого циклу.

Заходи, що проводяться у ці дні, спонукають усіх жителів світу проявляти більше уваги до навколишнього середовища нашої планети.

В рамках першого тижня у закладі пройшла загальношкільна лінійка «Земля – наш спільний дім» та флеш – моб «Змінюй себе, а не планету!» (малюнки на асфальті).

• квітня вулицями села проведено екологічний марафон «День без авто» для учнів 2-11 класів: школярі з учителями на велосипедах, роликах та учасники масового забігу продемонстрували усім жителям Плющівки, як можна зберігати навколишнє середовище.

Учні прибрали і прикрасили подвір’я навчального закладу. А для вихованців  початкової школи класні керівники провели годину спілкування на тему «День Землі».

З метою формування ціннісного ставлення до людини і природи організована еколого – патріотична акція «Спаси планету-допоможи іншому»: у спеціальні контейнери  діти збирають кришечки  з пластикових пляшок. Ця справа. що є своєрідним відгуком на біль воїнів АТО, які потребують протезування, мобілізувала всіх учнів до щоденних активних дій.

Продовжено екологічний марафон «Здай батарейку – врятуй планету!».  Задля підвищення ефективності вирішення проблеми збору відпрацьованих батарейок роботу розпочато з просвітницької діяльності, яка  спонукала б кожного на відмову від споживацького підходу до природи, вибору екологічно виправданих дій, збереження здорового оточуючого середовища.