Заходи до 32-ої річниці Чорнобильської трагедії «Чорнобиль не має минулого часу»

«Чорнобиль не має минулого часу»

В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогади про які щоразу пронизують серця гострим болем. Одна  із таких дат – 26 квітня 1986 року. Це одна із найжахливіших катастроф в історії людства, ім’я якій – Чорнобиль, що понівечила людські долі, багатьох забрала у вічність. З того часу минуло вже 32 роки.

Але є пам’ять…І саме вона є оберегом  найвищих загальнолюдських цінностей. І якщо весь народ пам’ятає свою історію, він заслуговує на повагу, він вартий того, щоб дивитися у майбутнє.

На знак данини пам’яті тим трагічним подіям та вшанування подвигу ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які ціною власного життя врятували Україну і світ від атомного лиха, 26 квітня 2018 року, у день 32-х роковин Чорнобильської катастрофи, в Плющівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся мітинг-реквієм «Чорнобиль не має минулого часу».

Присутні учні, педагоги школи, із нестихаючим болем у серцях, хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто пішов у безсмертя, приборкуючи ядерну стихію, та тих героїв-ліквідаторів, які вже відійшли у вічність на протязі цих 32-ох  років.  Вічна їм пам’ять!

Нехай сьогоднішній день єднає усіх українців у належній шані та повазі до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та нашій спільній пам’яті про загиблих і померлих внаслідок техногенної катастрофи.