Заходи до 205 річниці народження Кобзаря!!!

Вічний як народ!

Т.Г. Шевченко – геніальний поет, мислитель, пророк національного відродження в Україні. Його ім’я знають і шанують в усьому світі.

Наш великий поет для багатьох народів є прикладом того, як треба любити свою Батьківщину й боротися за її щасливу долю.

Ушановували пам’ять Т.Г. Шевченка й учні Плющівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У кожному класному колективі пройшли інформаційні години на тему «Тобі, Тарасе, наша шана».

У шкільній книгозбірні відбулися бібліотечні уроки: для учнів 1-5 кл. «Стежинами Тараса»; для 6-9 кл. – вікторина «Дорогами Шевченкового життя», для 10-11 кл. – «Тарас Шевченко – громадянин світу». До заходу оформлено книжкову виставку «Вічний як народ». А 5 березня 42 учні закладу взяли участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник».

Літературно-музичне свято до ювілейного дня нароження                    Т. Г. Шевченка зібрало усю шкільну родину. На урочистій лінійці «Твоєму вірні заповіту» учні школи декламували вірші улюбленого  поета. У них – велич, мудрість та актуальність слова Великого  Кобзаря.

Шевченко жив, творив, боровся, щоб «святую правду возвестить». Його творчість, пророчість, геніальність  живі, дієві і нині.