Замовлення підручників для 5 класу НУШ на 2022-2023 навчальний рік.

Протокол №

засідання педагогічної ради Плющівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

від 25 травня 2022 року

Голова педагогічної ради –  Світлана ТАРАНКОВА,  директор закладу

Секретар –  Данилюк В.В.,  учитель зарубіжної літератури

Всього педагогічних працівників – 18

Присутні – 16 (список додається)

Відсутні – 2 (Чумаченко І.П., Тригуб Л.С.)

Таранкова С.В.

Романюк С.О.

Боровик Т. В.

Лободовська В.Й.

Сарафим О.М.

Плоха В.М.

Буртник К. Д.

Тиць С.В.

Сукманова О.В.

Чумаченко П.П.

Данилюк В.В.

Береза Н.В.

Чумаченко В. І.

Вознюк А.М.

Сармак Л.Г.

Войцева Т.С.

Порядок денний

1. Про схвалення вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників на 2022/2023 н. р.

Інформація директора школи Світлани ТАРАНКОВОЇ

Слухали :

1. Світлану ТАРАНКОВУ,  директора закладу освіти, про результати виконання завдань, визначених Листом Міністерства освіти і науки України від 23.05.2022 № 1/5415-22 «Щодо забезпечення виконання наказу МОН від 30 вересня 2021 року № 1048 (зі змінами)»

Конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2022/2023 роках (5 клас) (далі – Конкурс)  здійснюється з метою забезпечення здобувачів загальної середньої освіти і педагогічних працівників новим поколінням підручників для Нової української школи з навчальних предметів та інтегрованих курсів Типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти (затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 19 лютого 2021 року № 235) згідно з переліком, які затверджені наказами Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2021 року № 1048. Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 вересня 2021 року № 1001, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 листопада 2021 року за № 1483/37105 (зі змінами, внесеними наказом МОН України від 23 травня 2022 року № 467), на І етапі до проведення Конкурсу долучаються ЗЗСО.  Ними передбачено діяльність закладу щодо відбору електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 класу на 2022/2023 навчальний рік. Згідно нього педагогічними  працівниками закладу здійснено конкурсний відбір проєктів підручників за фрагментами електронних версій для 5 класу. Відповідно до Інструктивно – методичних матеріалів МОНУ для здійснення вибору підручників педагогічна рада зобов’язана у своєму протоколі надати інформацію про вчителів, які здійснювали вибір підручників. Цей протокол засідання педагогічної ради закладу буде оприлюднено на веб – сайті школи.   Відповідно до здійсненого вчителями відбору запропонувала затвердити перелік відібраних версій  для замовлення.

Виступили:

1. Романюк Світлана Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, яка зазначила, що вчителями опрацьовано інструктивно-методичні рекомендації щодо вибору підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти. Педагоги, які викладатимуть у 5 класі у 2022/2023 н. р., ознайомилися з електронними версіями фрагментів оригінал-макетів підручників, яким надано

відповідний гриф МОНУ, що розміщені в Електронній бібліотеці ДНУ «Інститут

модернізації змісту освіти» у вільному доступі за покликанням lib.imzo.gov.ua

з 15 лютого 2022 року.

2. Учителі-предметники, які будуть працювати в 5 класі:   учитель  української мови та літератури Данилюк В.В.,  учителька основ здоров’я Боровик Т.В.,  учитель інформатики Чумаченко П.П., учителі мистецтва Сукманова О.В., Сарафим О.М. висловили думку про електронні версії оригінал-макетів підручників, поданих на конкурсний відбір, зазначили їхні переваги перед іншими версіями підручників та запропонували перелік відібраних версій для замовлення. (Додаток ).

Заслухавши інформацію директора Таранкової С.В., заступника директора з навчально-виховної роботи Романюк С.О., учителів – предметників, які викладатимуть у 5 класі у 2022/2023 н. р.,  педагогічна рада ухвалила:

1. Схвалити результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 класу на 2022/2023 навчальний рік (додаток 3 до листа МОНУ від 23.05.2022 № 1/5415-22).

Оприлюднити результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 класу на 2022/2023 навчальний рік (додаток 3 до листа