Консультація шкільного психолога online!

Вітаємо Вас шановні батьки, учні, вчителі! На час карантину практичний психолог Плющівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Зубєхіна Віталіна Валеріївна надає індивідуальні онлайн консультації учням, батькам та педагогам.

Якщо у Вас або Ваших дітей виникають труднощі в навчанні, з’являються негативні емоційні стани, стреси, тривога тощо. Вам потрібна допомога у професійному самовизначенні або у Вас виникли інші проблемні питання, Ви маєте змогу звернутись за безкоштовною онлайн консультацією до практичного психолога закладу освіти.

Консультації проводяться в телефонному режимі через Viber (0661648045)  та електронну пошту (zalyvcha@gmail.com) По бажанню спілкування може бути анонімним, вказавши лише категорію (вчитель, учень, батьки).