06.02 – День безпечного Інтернету

6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (SaferInternetDay) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Щорічна кампанія, яка проходить  в Україні за підтримки Європейської комісії,  покликана привернути увагу суспільства до проблеми безпечної поведінки в Інтернеті, розповісти батькам,  дітям про ті ризики, на які можуть натрапити підлітки в глобальній мережі, та як захистити себе від цих ризиків.
Напередодні Міжнародного Дня безпечного Інтернету, продовж тижня у нашому закладі проходив тиждень «Безпека в Інтернеті». В початкових класах класні керівники провели ранкові зустрічі на теми «Правила безпечної поведінки в Інтернеті», «Безпека дитини в Інтернеті», де обговорили основні правила безпечної роботи в Інтернеті. На годинах спілкування в 5-8 класах учні отримали інформацію щодо можливої небезпеки в Інтернеті та правил поведінки в мережі. Також дискутували та шукали вирішення проблемних ситуацій, які можуть трапитися з кожним в Інтернеті. Цікаво й захопливо пройшли онлайн-квести “Безпечний інтернет” в 5, 6 класах. Діти повторили основні правила безпечного користування мережею “Інтернет”, визначили позитивні й негативні сторони Інтернету, нагадали умови нешкідливого для здоров’я користування. Обговорення питань пошуку шляхів безпечного користування Інтернетом, Інтернет-етики та Інтернет-безпеки стало цікавим для старшокласників ліцею.
Тож єднаймо свої зусилля й разом крокуймо до безпечного Інтернету!