«Будьмо разом, будьмо єдині!»

З Днем єднання, українці та українки! Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Учні, учениці та педагогічний колектив ліцею доєднались до флешмобу «Будьмо разом, будьмо єдині!» у підтримку єдності всього українського народу  і нашої держави! Разом зі спільними зусиллями ­– до Перемоги!

З нагоди святкування Дня єднання класні керівники Плющівського ліцею провели ранкові зустрічі, інформаційні хвилинки, години класного керівника «Україна понад усе», «Єдина і нероздільна наша Україна», «Україно, твоя сила в єднанні!», флешмоб «Долоньки єдності».

Саме єдність та взаємна підтримка громадян – є фундаментом міцної української державності та гарантія процвітання нашої батьківщини. Тож залишаймося єдиними, гуртуймося  навколо нашої національної ідеї! Ми – єдиний народ, який хоче жити в мирі! Тільки разом, спільними зусиллями та єдиними серцями – до Перемоги!

Миру всім і процвітання! Україна – ЄДИНА КРАЇНА!