Безпечний Інтернет

БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ

6 лютого 2018 року в Україні відзначався Всесвітній день безпечного користування Інтернетом. Даний день вперше почав відзначатись в 2004 році, ініціатором виступила Єврокомісія, а основним координатором призначено європейську мережу організаційних центрів з пропаганди безпечного, свідомого користування Інтернетом та мобільним зв’язком – INSAFE.

В цей день в усіх навчальних закладах до учнів, студентів, курсантів доводяться правила безпечного користування всесвітньою мережею Інтернет.

Наша школа не стала виключенням, з учнями було проведено бесіди в ході яких доведено, що  Інтернет є важливим інструментом для особистого та професійного спілкування. Проте ним можуть також зловживати, наприклад, використовувати для розсилання комп’ютерних вірусів і небажаної пошти, отримання інформації особистого характеру для краж, шантажу, переслідувань, розповсюдження і залучення до порнографії, інформування про сайти, небезпечні для дітей, наприклад, про секти, наркотики та їх виготовлення, суїциди, різні види насильства. Ось чому важливо бути обізнаним з питань інформаційної безпеки.

Залишити відповідь

Авторизація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *