Твій друг – безпечний рух!

З 13 по 19 травня 2024 року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках тижня класними керівниками були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану: єдиний національний урок «Безпека дорожнього руху», тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Безпека на зупинках громадського транспорту. Безпека пасажира», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Дорожній рух – наш друг» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів. Цікавою видалась вікторина «Безпека руху велосипедиста» на платформі wordwall. Проведені ранкові зустрічі «Транспорт» з використанням електронної книжечки на платформі еКідз. На завершення тижня було створено відеоролик «Мій друг – велосипед». Учні/учениці повторили та закріпили свої знання про правила дорожнього руху. Створюємо безпечний світ власними руками й власними знаннями: дотримуємось правил дорожнього руху!