8 травня – День пам’яті та примирення!

Пам’ятаємо, перемагаємо!

8-го травня весь світ відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цей день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Цей день символізує не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням про страшну катастрофу й застереженням.

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, увічнення пам’яті про загиблих воїнів та жертв війни у Плющівському ліцеї проведено уроки мужності «Пам’ять єднає покоління!», інформаційні години «Ми пам’ятаємо своїх героїв», тематичні уроки «Той травень в пам’яті людей». Учні/учениці закладу долучилися до акції «Зоріють маки пам’яті». Всі заходи пройшли під гаслом «Ніколи знову!».

Наш земний уклін усім, хто виніс на своїх плечах лихоліття років окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував Україну.

Нинішні захисники нашої держави з честю продовжують героїчні традиції фронтовиків, демонструють патріотизм та відданість Україні, відстоюючи її незалежність та територіальну цілісність.

Пам’ятаймо, що перемагає той, хто захищає рідну землю. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Доземний уклін і безмежна вдячність нашим захисникам! Нехай на нашій благословенній землі запанує мир, спокій та добро! Бажаємо всім мирного неба над головою, злагоди та благополуччя. Разом до Перемоги!