4 червня – День вшанування пам’яті дітей

«Війна є лихо та злочин, що укладає в собі всі лиха і всі злочини». Вольтер

Сьогодні в Україні — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Починаючи з 2014 року через військову агресію українські сім’ї та діти перебувають у постійній небезпеці, отримують травми, поранення і втрачають життя.

Міжнародний день безневинних дітей – це протест проти насильства та війни! Цей день є благанням зупинити усі конфлікти! Діти мають зростати у мирі та любові!

Напередодні цього дня у Плющівському ліцеї було проведено майстер-клас з виготовлення янголяток на підтримку акції «Голоси дітей». В цей день педагоги, учні/учениці нашого ліцею та їх батьки вшанували пам’ять кожної безневинної дитини – жертви агресії, тримаючи у руках паперові янголята. Ми пам’ятаємо! #янголятапорядзнами#миколаївщинапамятає