ЗВІТ про використання коштів, отриманих Плющівською ЗОШ І-ІІІ ст. на розвиток навчально – матеріальної бази закладу у 2017 році

З метою покращення умов функціонування закладу протягом року дирекцією школи проводилася цілеспрямована робота щодо залучення позабюджетних коштів. Навчальний заклад приймає благодійну допомогу батьків, учнів школи, спонсорів, меценатів у вигляді матеріальних цінностей, будівельних матеріалів, а також виконання батьками ремонтних робіт. Так для підготовки школи до початку навчального року дирекцією школи була залучена спонсорська допомога базових господарств, які перераховувалися на спеціальний рахунок відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради з поміткою (для Плющівської ЗОШ І-ІІІ ступенів):   СТОВ «Дружба» –

60 000грн,  депутат обласної ради, генеральний директор агрофірми «Вісла» Фроленко В.О. – 32 000 грн на ремонт електроплити на харчоблоці, придбання будівельних матеріалів та встановлення вхідних дверей, 3000 грн – брати Головченки Іван та Валентин, 1000 грн – настоятель храму отець Павло, 20 000 грн – депутатські кошти депутата Баштанської міської ради Таранкової С.В. (придбано двоє дверей – вхідні у тамбурі школи та вхідні у приміщенні шкільних майстерень).

Благодійні внески батьків склали 32 207 грн: на вказану суму вони надали матеріали для ремонту навчальних кабінетів та приміщень коридору школи. Кошти  СТОВ “Дружба” використано наступним чином: 20 000 грн – придбання пилососу,  фарби та інших будівельних матеріалів для виконання робіт по підготовці закладу до 2017/2018 навчального року; 30 000 грн – придбання мультимедійного комплексу (проектор, екран, ноутбук); 10 000 грн – оформлення технічного паспорту на приміщення школи. ТДВ “Баштанська сільгоспхімія” (керівник Матвієнко В.П.) надана спонсорська допомога у сумі 8000 грн, які будуть використанні на придбання будівельних матеріалів для підготовки закладу до 2018/2019 н.р.

З бюджету району виділено 67 000 грн на капітальний ремонт внутрішніх вбиралень, 2500 грн на придбання бойлера, 7 000 грн – на ремонт електромережі школи. Із державної субвенції за сприяння народного депутата А.Вадатурського замінено віконні блоки у приміщенні майстерень на суму 43 000 грн.

Школа взяла участь у конкурсі громадських ініціатив “Бюджет участі” з проектом “”Школа – осередок талантів”, стала його переможцем, що дало змогу залучити 49955 грн на придбання музичної апаратури та фотоапарату. З метою залучення коштів державної субвенції дирекцією закладу було розроблено проект “Технічне переоснащення кабінету інформатики Плющівської ЗОШ І-ІІІ ступенів”. Проект був прийнятий до розгляду конкурсною комісією Міністерства регіонального розвитку, визнаний переможцем. Кошторис проекту склав 275000 грн, а  20 грудня 2017 року завершується реалізація цього проекту.

Загальна сума залучених коштів із різних джерел фінансування складає 600662 грн.

Директор школи                С.В.Таранкова