Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек!

У жовтні  традиційно проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

В рамках місячника у шкільній бібліотеці відбулися цікаві та змістовні заходи. Упродовж жовтня всі бажаючі могли прийняти участь у цікавих конкурсах, акціях, флешмобах.

Відкриття заходів пройшло із запрошення «Зроби добру справу – запроси друга до бібліотеки!».

Учням 1-4 класів демонструвалися книги для молодшого читацького віку. Діти дізналися, що книга – одне з найбільших див, створених людиною, ознайомились з новими надходженнями художньої літератури, прослухали урок-пораду «Книжка – духовна та матеріальна цінність», прийняли участь в акції «Бережи книгу».

Для учнів 3-4 класів шкільний бібліотекар Лейбик С.І. провела бібліотечний урок «Історія виникнення бібліотек», розповіла про історію першої бібліотеки на Україні, засновником якої був Ярослав Мудрий.

Для учнів старших класів проведено бібліотечні уроки на теми «Найбільші і найцікавіші бібліотеки світу», «Історія виникнення книг». Були виготовлені пам’ятки читача про єдині вимоги щодо збереження підручників.

Для учнів 6-8кл. проведено інсценізацію «Звичайний день в бібліотеці», в дітей була можливість відчути себе на місці бібліотекаря.

Цікавим видався фотокрос  для учнів 5-6 класів «Я – читач шкільної бібліотеки».

Протягом місяця учні та вчителі школи стали учасниками  благодійної акції «Подаруй  бібліотеці книгу з власним автографом».