Свято для молодших школярів “Ой, хто-хто Миколая любить”

З метою виховання в учнів  інтересу до вивчення українських традицій, розширення знань про українські свята та обряди,  бажання впроваджувати і оберігати народні звича у Плющівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 19 грудня пройшло свято “Ой, хто – хто Миколая любить”, якому передувала благодійна ярмарка «Будь милосердним до ближнього». Адже у закладі навчається п’ятеро дітей – сиріт.

Школярі старанно готувалися до зустрічі із св. Миколаєм, тому й зустріли дорогого гостя з великою радістю, даруючи йому свої вміння та здобуті знання: декламували вірші, співали пісні, танцювали, ставили театралізовані сценки.

Найрадіснішою хвилиною для дітлахів було одержання подарунків від св. Миколая. З невимовною радістю та  притаманною їм простотою вони підходили до святого доброчинця, щоб отримати подарунок та сфотографуватися з ним напам’ять.

Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є уміння творити добро, дарувати один одному любов та увагу.