Профілактика дитячої злочинності!!!

Превентивна зустріч школярів Плющівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

21, 24 вересня 2018 року у Плющівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч з інспектором Баштанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області капітаном внутрішньої служби        Ванжулою С.В. з учнями закладу. Під час зустрічі було проведено лекцію з превентивного виховання та відбулась роз’яснювально-профілактична бесіда з учнями 4-7 класів щодо вчинення правопорушень у підлітковому середовищі.

Учні школи уважно слухали розповідь правоохоронців про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Працівники поліції дали змістовні відповіді на попередньо підготовлені вчителями запитання, які є актуальними для нашої школи

Організація бесід і зустрічей учнів  з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у школі, вона  дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її  в майбутньому.