День Цивільного Захисту

День цивільного захисту у Плющівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів

З метою запобігання нещасних випадків, підвищення психологічної, теоретичної  та практичної готовності, відпрацювання злагоджених та свідомих дій в складних життєвих ситуаціях, які потенційно  можуть нести загрозу для життя та здоров’я  людини при виникненні  загрози, аварій, катастроф техногенного, природного чи іншого характеру з 16 вересня по 20 квітня 2018 року в школі проведено «Тиждень Цивільного захисту».

Відповідно до плану роботи тижня з учнями закладу 20 квітня шкільним штабом ЦЗ були проведені навчання, які мали на меті підготувати дітей до дій в умовах  надзвичайних ситуацій.

Для учнів були організовані перегляди фільмів з тем: «Цивільний захист», «Надзвичайні ситуації», «Людина в екстремальних ситуаціях», «Природа і людина»; проведені заняття-інструктажі з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. Особливо цікавими для учнів виявилися ігрові завдання: естафети на витривалість з першкодами, надання першої медичної допомоги потерпілому, його  транспортування,  конкурси «Безпечна естафета», «Знавців медичної справи», капітанів.

Штабом цивільного захисту проведено комплексне об’єктове тренування (2-11 класи та працівники школи): евакуація всіх учасників навчально – виховного процесу в укриття за командою  «Радіаційна загроза». Для виконання цього завдання було використано приміщення стрілкового тиру школи.

Бібліотекарем школи організовано книжкову виставку «Людина і природа».
У закладі  постійно проводиться робота щодо популяризації здорового і безпечного способу життя серед дітей та молоді, підвищення рівня їх практичної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях та пропаганди професії рятувальника. Керівний склад, формування, працівники та учні школи набули практичного досвіду проведення заходів ЦЗ та ОТ.

Підсумки Дня цивільного захисту були підведені на загальношкільній лінійці.