День Цивільного Захисту

День цивільного захисту у Плющівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів

 

З метою запобігання нещасних випадків, підвищення психологічної, теоретичної  та практичної готовності, відпрацювання злагоджених та свідомих дій в складних життєвих ситуаціях, які потенційно  можуть нести загрозу для життя та здоров’я  людини при виникненні  загрози, аварій, катастроф техногенного, природного чи іншого характеру з 16 вересня по 20 квітня 2018 року в школі проведено «Тиждень Цивільного захисту».

Відповідно до плану роботи тижня з учнями закладу 20 квітня шкільним штабом ЦЗ були проведені навчання, які мали на меті підготувати дітей до дій в умовах  надзвичайних ситуацій.

Для учнів були організовані перегляди фільмів з тем: «Цивільний захист», «Надзвичайні ситуації», «Людина в екстремальних ситуаціях», «Природа і людина»; проведені заняття-інструктажі з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. Особливо цікавими для учнів виявилися ігрові завдання: естафети на витривалість з першкодами, надання першої медичної допомоги потерпілому, його  транспортування,  конкурси «Безпечна естафета», «Знавців медичної справи», капітанів.

Штабом цивільного захисту проведено комплексне об’єктове тренування (2-11 класи та працівники школи): евакуація всіх учасників навчально – виховного процесу в укриття за командою  «Радіаційна загроза». Для виконання цього завдання було використано приміщення стрілкового тиру школи.

Бібліотекарем школи організовано книжкову виставку «Людина і природа».
У закладі  постійно проводиться робота щодо популяризації здорового і безпечного способу життя серед дітей та молоді, підвищення рівня їх практичної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях та пропаганди професії рятувальника. Керівний склад, формування, працівники та учні школи набули практичного досвіду проведення заходів ЦЗ та ОТ.

Підсумки Дня цивільного захисту були підведені на загальношкільній лінійці.

Залишити відповідь

Авторизація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *